Turistické informační centrum Valašské Meziříčí

PROGRAN: 

Od 19.00 vyzvednutí muzejníčků

Podrobné informace o programu MMN 2017, V průběhu muzejní noci je v informačním centru pro každého připraven muzejníček, do nějž můžete střádat razítka z navštívených organizací. Odevzdané muzejníčky obsahující všechny razítka budou při zakončení muzejní noci slosovány o věcné dary a volné vstupenky. 

Do 22.40 odevzdání muzejníčků (minimálně 10. razítek z různých institucí zapojených do programu MMN 2017)

 

SBÍREJTE RAZÍTKA DO MUZEJNÍČKU !!!  

 

Můžete slosováním získat volné vstupenky na festival Valašský špalíček (4 x), Tanec Valmez (5x), Improligu (3x), představení experimentálního divadla v M-klubu (3x), pohádkové představení Malá čarodějnice Divadla Scéna Zlín (10x), Na kouzelném paloučku - Loudadlo s JŮ a HELE Loutkoherecké skupiny z Prahy (10x), promítání letního kina v Amfiteátru (5x), kurz na hrnčířském kruhu v ZUŠ Alfréda Radoka (1x), představení loutkového divadla Pimprlata v Sokolovně (2x 3vstupy), dárkové poukazy k registraci v Městské knihovně (2x), knihy a sborníky z Muzea regionu Valašsko a mnoho věcných darů, které stále přibývá...…. No prostě vše k užitku a k radosti všech!

 

 


 

O OBJEKTU:

Poskytování informací o zajímavostech, dopravě, ubytování a kulturním a sportovním vyžití ve městě a okolí. Prodej map a suvenýrů. Zajištění prodeje vstupenek ze sítí Ticketpro, Ticketportal, Ticketstream a Ticket Art. Nabízíme bezplatný přístup k internetu. Půjčovna koloběžek.

 

 

   

Turistické Informační centrum 
Komenského 169
757 01  Valašské Meziříčí

email: info@info-vm.cz

web: http://www.info-vm.cz/

 

 


mapa stránek © 2017, Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí